Залишити відгук

Міжнародні залізничні перевезення

Компанія ZAMMLER здійснює міжнародні залізничні перевезення на найвищому рівні. Це стабільний і надійний вид перевезень, за допомогою якого можна перевезти всі види вантажу – дрібний, великий та спецобладнання. Команда компанії професійно організує процес міжнародних ЖД вантажоперевезень, включаючи всі нюанси на кожному етапі:

 • бронь вагонів;
 • формування і переформування складів;
 • оформлення митних документів.

Співробітники компанії ZAMMLER відповідально підійдуть до виконання кожного замовлення, щоб ваш вантаж вчасно прибув в місце призначення цілим та неушкодженим. А транспортні замовлення максимально оптимізуються, щоб клієнт міг вигідно переміщати великі вантажі в інші країни. Сьогодні залізниця широко розгалужена, тому доступ даного транспорту забезпечується майже до кожної країни і міста.

Переваги міжнародних ЖД вантажоперевезень

У чому переваги транспортування вантажу ЖД транспортом:

 • можливість безпечно перевозити найрізноманітніші типи вантажів без пошкоджень;
 • транспортування великого обсягу товару;
 • доставка вантажу на велику відстань незалежно від погодних умов;
 • оптимальна вартість доставки;
 • розвинена інфраструктура країн дозволяє здійснювати доставку в будь-яку точку;
 • існують різні види вагонів для перевезення будь-яких типів вантажу (рефрижератори, хопери, цистерни, вагони, платформи)
 • на відміну від інших видів транспорту, залізничний здійснює перевезення цілодобово без форс-мажорів і збоїв.

Допомога в організації міжнародних залізничних перевезень

Міжнародні ЖД перевезення вантажів вимагають не тільки професійної поставки, а й документального оформлення. Залежно від типу маршруту (прямий, непрямий, ламаний, транзитний, наскрізний, безперевантажувальний, перевантажувальний, з повторним відправленням) наші юристи здійснюють супровід і підготовку необхідного пакету документів – сертифікатів, митних дозволів. Ми несемо матеріальну відповідальність за кожен вантаж і пропонуємо послуги страхування.

Вартість міжнародних ЖД перевезень

Транспортування вантажу за кордон залізничним транспортом включає в себе різні етапи формування, від яких залежить вартість. Це:

 • габарити вантажу;
 • необхідність охорони на час перевалки;
 • індивідуальні тарифи;
 • навантаження і розвантаження.

Також в залежності від особливостей вантажу можуть знадобитися додаткові послуги, наприклад спеціальні кріплення, вагони-термоси та інші.

Як замовити міжнародну ЖД доставку вантажу?

Якщо вам необхідне перевезення вантажів залізничним транспортом до іншої країни, звертайтеся в компанію ZAMMLER. Відповідальний фахівець підбере індивідуально під ваш вантаж тип вагону, логіст розробить маршрут, юрист підготує супровідну документацію. Ми повністю позбавляємо клієнта від вирішення завдань, пов’язаних з доставкою вантажу і контролюємо його переміщення на всіх етапах, включаючи маніпуляції з перевантаженням.

Часто задавані питання

Міжнародні перевезення ЖД транспортом – це складний процес, який вимагає ретельної підготовки. Тому природно, що у клієнта виникає багато питань, пов’язаних з транспортуванням вантажу. І ми готові відповісти на кожне з них. Звертайтеся до нашого консультанта за телефоном, вказаним на сайті, в зручний час. Ми завжди готові відповісти на ваші питання і оформити заявку на доставку вантажу.

Наша компанія працює на ринку перевезень вже досить довго, щоб запропонувати вам найефективніші і надійні способи доставки будь-якого вантажу майже в будь-яку точку світу.

X
Дякуємо за Ваш відгук!
ONLINE-Заявка для юридичних осіб
На данний момент форма не працює. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Для зв'язку з нами використовуйте номер телефону +38 (044) 233-62-28 або info@zammler.com.ua.