Залишити відгук

ЖД перевезення вантажів по Україні

Залізничні перевезення по Україні від компанії ZAMMLER – це можливість оперативно доставити найважчі і об’ємні грузи. В порівнянні з іншими способами доставки, ЖД перевезення вантажів по Україні є найбільш доступними у фінансовому плані. Ми використовуємо всі можливості, щоб залізничні перевезення були ефективними і задовольняли всі потреби клієнтів. При цьому витратна частина становить оптимальну суму.

Види залізничних перевезень по Україні

Залежно від певних характеристик вантажу розрізняють наступні типи перевезень залізничним транспортом:

  • дрібні перевезення;
  • малотоннажні;
  • маршрутні;
  • групові;
  • контейнерні.

Наші співробітники аналізують вагу, обсяг і габарити вантажу і визначають, яким способом його найзручніше відправляти. Також ми надаємо послуги мультимодального перевезення із застосуванням різних типів транспорту. За допомогою спеціальних платформ без проблем вантаж будь-якого типу перевантажується на морський або авіаційний тип транспорту.

Допомога в організації ЖД перевезень вантажів по Україні

Якщо вам потрібна доставка вантажу між містами України, які оснащені залізничними лініями, то ми допоможемо зробити це якісно і швидко. Експедиція здійснюється за всіма напрямами з складанням логістичних маршрутів. При цьому ми робимо все можливе, щоб маршрути, запропоновані нашим клієнтам, були чітко сплановані, а також запропоновані додаткові послуги – страхування, юридичний супровід.

Вартість ЖД перевезень по Україні

Вартість ЖД перевезень по Україні залежить від ваги і габаритів вантажу, а також від довжини маршруту. Кожне замовлення обробляється індивідуально з урахуванням всіх побажань клієнта. У нас можна перевезти рідкі, сипучі, тверді, фасовані та габаритні вантажі. А на термін доставки не впливають погодні умови та інші зовнішні чинники.

Як замовити вантажну ЖД доставку вантажу в Україні?

Для того, щоб замовити необхідні залізничні перевезення вантажів по Україні, досить звернутися до наших менеджерів. Вони детально пояснять про умови співпраці з нами, а також запропонують найоптимальніші варіанти перевезень.

Часто задавані питання

Якщо вас цікавлять тарифи на послуги компанії, а також хочете знати, коли здійснюється відправка з платформи, звертайтеся до нас. І ви отримаєте детальну консультацію по всіх питаннях, що виникли у вас.

X
Дякуємо за Ваш відгук!
ONLINE-Заявка для юридичних осіб
На данний момент форма не працює. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Для зв'язку з нами використовуйте номер телефону +38 (044) 233-62-28 або info@zammler.com.ua.