• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Доводиться зупиняти машини – дефіцит пального у логістичній галузі загострюється

У перший тиждень літа в Україні ще більше ускладнилась ситуація із пальним. Так, за даними ZAMMLER GROUP, якщо раніше його можна було б придбати хоча б в рамках лімітів, то тепер дизелю практично немає. І вперше компанії навіть довелося  зупиняти роботу деяких авто в Україні, адже їх просто нічим було заправити. Одна із фур, що приїхала із Європи, мала прямувати далі до Дніпра. Але через дефіцит пального водій вимушений чекати у Києві.  Нині в Україні постійно працюють 35 машин компанії, і кожен день по кілька годин стоять у чергах за дизелем. Усі водії компанії, котрі виїжджають до Європи,  прямо там і запасаються пальним й талонами на нього, аби вистачило і до України повернутися, і потім знову поїхати до ЄС. 

Робота українських логістичних компаній із європейськими портами стає дедалі  складнішою. Проблеми починаються уже на території України, бо на південь, в бік Румунії та Болгарії, особливо великі черги на прикордонних пунктах пропуску. До того ж самі порти у Варні і в Констанці перевантажені, не можуть впоратися із усім обсягом вантажів. І водіям фур доводиться чекати вигрузки днями, а то й цілий тиждень. Причому навіть компенсація за простій, передбачена контрактом, ці витрати не покриває. Тому логістичні компанії в Україні масово відмовляються брати замовлення на доставку до портів. З-поміж тих варіантів, які ще залишилися – порти Польщі. Там більш налагоджені процедурні моменти, тому  вивантаження товару відбувається швидше. 

Ускладнює роботу українським логістичним компаніям і мобілізація. Подекуди цей процес став інтенсивнішим. Міра вимушена, але галузь втрачає цінних фахівців: комірників, водіїв і навіть директорів напрямків. А для того, аби підготувати до роботи нову людину, знадобиться не один місяць. 

І ще кілька важливих новин логістичної галузі, які жваво обговорювалися минулого тижня. 

Спроба оминути морську блокаду. Дунайське пароплавство запустило контейнерний караван до Румунії

Докладніше читайте тут

Білорусь може дозволити транзит українського зерна в обмін на доступ до балтійських портів 

Докладніше читайте тут

Україна та Румунія домовились про регулярні перевезення вантажів залізницею

Докладніше читайте тут

У Мінінфраструктури оцінили, у скільки обійдеться переведення залізничної лінії на стандарт ЄС

Докладніше читайте тут

У Ґданську обговорили організацію експорту товарів із України

Докладніше читайте тут

У ЄС розробляють процедуру визнання українських водійських прав

Докладніше читайте тут

 

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук