• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Здолати можна будь-яку кризу, тільки не кризу людяності

Група логістичних компаній ZAMMLER продовжує надавати допомогу сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах. В рамках сталого партнерства із благодійною організацією СОС Дитячі Містечка Україна ZAMMLER доставила речі першої необхідності в СОС Дитячі Містечка Бровари, а також до поштового відділення, звідки товари будуть відправлені сім’ям у Луганську область.

Благодійна організація СОС Дитячі Містечка підтримує родини у кризі, дітей-сиріт, сім’ї, що постраждали внаслідок воєнних дій на Сході України.

«Я вірю, що епідемію, яка зараз шириться світом, ми зможемо побороти. Взагалі здолати можна будь-яку кризу, тільки не кризу людяності. Саме в такі непрості часи проявляється здатність до співпереживання та підтримки. І мова не тільки про кожного окремо, а й про компанії та бізнеси. У нас в групі компаній «по замовчуванню» діє принцип: якщо можемо – допомагаємо», – зазначив генеральний директор ZAMMLER Віктор Шевченко.

 

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук


Не вірте проросійським новинам! Від вас ховають жорстоку війну в Україні! Росія вбиває жінок та дітей, стирає міста з обличчя землі! Дивіться новини з альтернативних джерел!