• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Зробив добро – надихни інших: ZAMMLER запускає візуальну комунікацію у підтримку добрих справ

Добро має бути тихим. І ми в ZAMMLER не сперечаємось. Але разом з цим, ми переконані, що зроблені добрі справи мають примножувати добро. Зараз, у період економічної та соціальної кризи, як ніколи, важливо підтримувати один одного. Саме тому ми вирішили дати можливість колективу ZAMMLER та усім бажаючим продемонструвати свою небайдужість, розповісти про зроблені добрі справи та своїм прикладом надихнути інших. При цьому зробити це надзвичайно просто – достатньо скористатись візуальними інструментами, які ми пропонуємо:
– встановити фоторамку ZРоби✔️Добро для свого аватару у Facebook (встановити);
– встановити плашку ZРоби✔️Добро підпис до своєї електронної пошти (до плашки також можна додати гіперпосилання на інформацію про ініціативу) (встановити);
– скористатись маскою ZРоби✔️Добро в Instagram (спробувати).
Також в офісах та на складських комплексах ZAMMLER можна буде взяти наліпку ZРоби✔️Добро. Одна добра справа – одна наліпка. А той, у кого в кінці року буде найбільше добрих досягнень, отримає від компанії додатковий стимул, щоб не зупинятись на досягнутому.
«ZAMMLER – соціально-відповідальна компанія. Але через те, що рідко хто про це говорить, ми навіть не підозрювали як багато хорошого робить кожен із нас поодинці. Дистанційна робота під час карантину перевела наші комунікації у спільні чати, куди одна із наших співробітниць надіслала повідомлення про необіхдність фінансової підтримки для лікування знайомої дитини. Тоді ми помітили дивовижну річ – без жодних вказівок «зверху» працівники одного з наших складських комплексів самостійно організували збір коштів та відправили на допомогу дівчинці. Про це дізнались інші і почали робити аналогічно. Тобто один позитивний приклад запустив таку хвилю добра. Тоді й виникла ідея цей конкретний випадок масштабувати», – розповідає генеральний директор групи логістичних компаній ZAMMLER Віктор Шевченко.
В компанії наголошують, що під добрими справами не варто розуміти лише фінансові пожертви – є безліч інших варіантів. Інколи, навіть сказати добре слово і дати мудру пораду – вже на вагу золота.

photo_2020-06-02_18-27-36

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук