• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

СВІТ ЛОГІСТИКИ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ВІД ZAMMLER GROUP

ZAMMLER GROUP продовжує відкривати світ логістики для молодого покоління.  Цього разу ми організували екскурсію на один із складських комплексів групи компаній ZAMMLER та у центральний офіс для учасників соціальної платформи *Generation+

Протягом двох днів два учасники програми, Олексій і Даніель, змогли познайомитись з усіма логістичними напрямками роботи та процесами.

Першим пунктом призначення для хлопців став один із складських комплексів ZAMMLER – склад класу А, що знаходиться у с. Мартусівка (Бориспільський район). Тут хлопці пройшли інструктаж з техніки безпеки та вирушили територією комплексу, яка наразі становить понад 24 тис. м2. Перше, що підкорило  підлітків – розміри складського комплексу. Окрім загальної площі, вразила відвідувачів і висота (за нормами,  складські комплекси класу А мають висоту стелі від 10 метрів), цілодобова система охорони, відеонагляду, пожежогасіння. 

“В житті ніколи не бачив таких великих складів, і дуже вразило, наскільки злагоджено все працює”,  розповів Олексій

У захваті підлітки були і від сучасної системи управління складом WMS та роботи розвантажувально-навантажувальної техніки. Вони змогли побачити як відбувається розвантаження та завантаження товару, розміщення на зберігання, розподілення товару на стелажних системах, та ін.  

Директор з контрактної логістики Ігор Палун розповів гостям як побудований ланцюг складської логістики: розвантаження, прийом товарів, маркування, стікеровка, розміщення на зберігання, комплектування та упаковка товарів, передача кур’єрським службам чи доставка до пункту вивантаження. 

Під час екскурсії хлопці задавали багато питань про графік роботи, клієнтський сервіс, облік робочого часу, способи убезпечення товарів,  роботу WMS-системи. Підлітки навіть спробували самостійно знайти та зібрати замовлення, тому залишились дуже задоволені та вражені: 

“Ми дуже приємно здивовані, що в Україні є така логістична компанія, як ZAMMLER GROUP. Вдячні за екскурсію, дуже корисно було дізнатись про складські збереження і перевезення. Цікаво було познайомитись зі сферою логістики, бо, наприклад, ми щодня купуємо якісь товари в магазинах, але навіть не уявляли, скільки за цим всім стоїть роботи”.

На другий день Олексій та Данієль завітали вже в центральний офіс ZAMMLER GROUP. Тут вони багато дізнались про транспортну логістику, організацію автомобільних, авіа, залізничних та морських перевезень, структуру компанії, HR процеси, роботу відділів продажів. Познайомились із керівниками департаментів та відділів. 

На завершення хлопці отримали приємні подарунки від ZAMMLER GROUP. Ми ж були приємно здивовані листами вдячності, які власноруч написали хлопці після екскурсії. У такому листі Олексій зізнався, що після відвідин остаточно вирішив – буде йти вчитись на логіста і вже мріє про роботу у ZAMMLER GROUP. 

Ми дякуємо соціальній платформі Generation+ за партнерство та можливість знайомити молодь з галуззю логістики. 

*Generation+ – це річна освітня програма для підлітків,  що відносяться до «вразливих категорій» (вихідців з інтернатів та дитячих будинків). Програма створена при благодійному фонді CEO Club Foundation і є повністю безкоштовною для учасників.

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук


Не вірте проросійським новинам! Від вас ховають жорстоку війну в Україні! Росія вбиває жінок та дітей, стирає міста з обличчя землі! Дивіться новини з альтернативних джерел!