Залишити відгук

HR Політика

Гордістю і основним надбанням компаній групи ZAMMLER є колектив дипломованих спеціалістів. Дружня команда професіоналів-однодумців ZAMMLER, здатних впоратись з вирішенням будь-якої логістичної задачі. Одними з найважливіших інвестицій в розвиток і стабільність нашої компанії є інвестиції у власний персонал.

HR Політика
Наша кадрова політика орієнтована на підвищення професійного рівня співробітників, оскільки від цього залежить якість виконання поставлених завдань і, відповідно, ділова репутація групи компаній ZAMMLER. Ми працюємо над створенням умов, які дозволяють працівникам максимально реалізовувати свій професійний і творчий потенціал. В компаніях регулярно проводиться адміністративне навчання та планові атестації менеджерського складу. ZAMMLER працює над формуванням кадрового резерву і активно розвиває співробітництво із провідними навчальними закладами, які готують спеціалістів з логістики. Студенти мають можливість пройти стажування у кожному з підрозділів компанії. Результатом професійної роботи команди групи компаній ZAMMLER стали лідерські позиції компаній на ринку логістичних послуг України.

X
Дякуємо за Ваш відгук!
ONLINE-Заявка для юридичних осіб
На данний момент форма не працює. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Для зв'язку з нами використовуйте номер телефону +38 (044) 233-62-28 або info@zammler.com.ua.