• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

ПРЕДСТАВНИКИ ZAMMLER GROUP ДОЛУЧИЛИСЬ ДО РОЗРОБКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ТРАНСПОРТНОГО МАЙСТЕР-ПЛАНУ

В рамках проєкту ЄС «Підтримка органів влади України в розробці Національної транспортної моделі та майстер-плану» 26 травня в Одесі відбулося чергове засідання Робочої групи з питань вантажних перевезень. На ньому зібрались експерти від проєкту технічної допомоги ЄС, Міністерства інфраструктури та бізнесу.

ZAMMLER GROUP на зустрічі представляв керівник відділу міжнародних та внутрішніх грузових перевезень структурного підрозділу в м.Одеса Дмитро Трусов.

Робоча група провела аналіз чинної ситуації по вантажних перевезення в Україні. Також на засіданні обговорили основні напрямки політики ЄС щодо сталих перевезень та основних тенденцій розвитку ринку вантажних перевезень,  основні пріоритети Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року (НТС 2030),  удосконалення умов виконання вантажних перевезень та визначення перспектив їх розвитку та цілі транспортної галузі України на основі НТС 2030.

Опрацювали у Робочій групі також питання технічних аспектів безперебійного функціонування ринку вантажних перевезень, нормативно-правове регулювання вантажних перевезень та необхідність його перегляду з урахуванням євроінтеграційних зобов’язань України, забезпечення транскордонних та транзитних перевезень, державної підтримки, розвитку вантажних перевезень екологічним транспортом, збільшення відсотку контейнеризації вантажних перевезень та ін.

Дмитро Трусов озвучив проблемні точки у різних видах логістики: авіа, морських, авто та залізничних контейнерних перевезеннях. Щодо автоперевезень підняв  наступні проблемні питання, які потребують врахування і вирішення: необхідність державної підтримки автоперевізників на фоні посилення нормативних вимог, створення електронних черг та облаштування стоянок для авто на пунктах пропуску на кордонах, потреба у прозорості розподілу дефіцитних дозволів для міжнародних автоперевезень та інші.

В Робочу групу з питань вантажних перевезень від ZAMMLER GROUP  входять також СЕО компанії Віктор Шевченко і директор департаменту міжнародних перевезень Олександр Кирилюк. Цього разу вони долучились до обговорення в онлайн-режимі.

В подальшому, напрацювання та висновки Робочої групи будуть використані для підготовки Транспортного майстер-плану України до 2030 року.

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук


Не вірте проросійським новинам! Від вас ховають жорстоку війну в Україні! Росія вбиває жінок та дітей, стирає міста з обличчя землі! Дивіться новини з альтернативних джерел!