• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Як ZAMMLER GROUP утримує позиції на європейських ринках?

Про це в рамках співпраці з Польською господарчою палатою для Україно-польської медіаплатформи розповів співвласник компанії Олег Рачов.

Ми відкрили офіс в Польщі в 2014-му. Ключова мотивація така: західний напрямок завжди цікавив клієнтів ZAMMLER GROUP, говорить Рачов. Потрібно було вибрати між Польщею і Німеччиною – на той момент, коли компанія ухвалювала це рішення, 70 відсотків її логістичних процесів припадало на автоперевезення. А товари, які ми доставляли в Україну, проходили обробку і консолідацію або в Польщі, або в Німеччині.

Рухатися на Захід, набуваючи статусу європейської компанії, було нелегко. На ринку – висока конкуренція. Ще й місцеві банки починають співпрацювати, тільки переконавшись у надійності партнера. В нашому випадку польські – пішли на контакт тільки з 4-ого року роботи в країні – розповідає Олег.

Зараз ZAMMLER GROUP представлена і в Європі, і в Азії. Забезпечуючи автомобільні, морські, залізничні, авіаперевезення, митно-брокерське оформлення, а також – складську логістику. Для тих, хто думає над передачею таких завдань на аутсорс, у Олега Рачова є кілька рекомендацій: «Звертайте увагу на складські потужності, розташування складів, кількість і вартість послуг оператора, автопарк. І IT-складову – для подальшої інтеграції систем».

В інтерв’ю співвласник ZAMMLER GROUP також розповів і про глобальні плани компанії на міжнародних ринках. У Польщі – хочемо освоювати нішу рефрижераторних перевезень, будувати свій технічний центр. Німеччина – там фокус на автоперевезеннях. У Казахстані група логістичних компаній ZAMMLER працює над створенням офісу в місті Караганда і запуском поштових шатлів між Нурсултаном і Карагандою. Більше деталей про наші перспективи – в інтерв’ю за посиланням.

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук


Не вірте проросійським новинам! Від вас ховають жорстоку війну в Україні! Росія вбиває жінок та дітей, стирає міста з обличчя землі! Дивіться новини з альтернативних джерел!