• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Version of the site for the visually impaired
Version of the site for the visually impaired

(укр) Експорт косметики в Канаду: практичні поради

(укр) 2 червня в Києві відбувся Cosmetics Ukraine 2017 International Forum, який зібрав представників міжнародних та вітчизняних косметичних брендів. Учасники форуму мали можливість зустрітися з провідними світовими компаніями – постачальниками сировини, упаковки, обладнання. Під час конференції присутні ознайомились з інноваціями, правилами регулювання експорту косметичних засобів, нюансами законодавства і ринковими тенденціями. Одним з важливих питань, яке озвучувалось під час конференції, – питання логістики косметичних засобів. Зокрема, керівник департаменту морських перевезень групи логістичних компаній ZAMMLER Оксана Березняк докладно розповіла про тонкощі доставки косметики в Канаду. Наводимо основні тези, які озвучила експерт в якості поради українським експортерам. Варіанти доставки товарів до Канади Найбільш підходящі способи доставки косметичних засобів з України в Канаду: контейнерні перевезення, збірні відправки, авіаперевезення. 1 Особливості доставки косметики та засобів гігієни. При експорті слід звертати увагу на наступні моменти: – Температурний режим. Дуже багато косметичних засобів вимагають жорсткої підтримки певної температури, як правило пониженої, але не низької. Зазвичай,  рекомендована температура для перевезення косметики +10 градусів Цельсія. Переважна більшість косметичних засобів не можна охолоджувати нижче зазначеної температури. Багато засобів втрачають свої корисні властивості і при перевищенні допустимої температури. Таким чином, в першу чергу слід звернути увагу на кліматичні можливості транспорту перевізника. В основному для перевезення косметики використовують транспорт з рефрижераторною установкою, яка дозволяє підтримувати необхідний температурний режим і вологість на одному рівні довгий час. Для перевезення на невеликі відстані можна використовувати ізотермічні кузова, для далеких відстаней підійде рефрижераторний контейнер.

– Страхування. З огляду на специфіку товару, на етапах доставки якого можуть проходити різні процедури (перепакування, вантажно-розвантажувальні роботи, тимчасове зберігання на складі, доставка декількома видами транспорту до пункту призначення, огляди митними органами і т.д.), даний вид товару бажано страхувати. Це дозволить зменшити ризики, пов’язані з фінансовими втратами, а саме: розкраданням, втратою, пошкодженням товару, недостачею і т.д.

Особливу увагу слід звернути на перевезення небезпечних, легкозаймистих і крихких вантажів. Є багато видів косметичних засобів, що містять спирт або інші легкозаймисті речовини. Тому компанія-перевізник повинна мати всі необхідні знання про правила перевезення такого небезпечного вантажу. Багато косметичних засобів для забезпечення збереження всіх корисних властивостей  одразу фасують в скляну тару, що також вимагає від перевізника особливої уваги та обережності. При здійсненні перевезення такого роду тари, вона повинна бути позначена необхідними символами і знаками, а також – надійно закріплена у відповідності до техніки безпеки. Упаковка косметики та засобів гігієни при відправленні товару При неякісному пакуванню товару (коли виробник економить час/місце в контейнері) може виникати випаровування води, випаровування спирту, інших розчинників, випаровування ароматичних речовин, розлив, бій, підвищення в’язкості, затвердіння, ослаблення запаху (синтетичних запашних речовин), зміна запаху (натуральних запашних речовин), зміна кольору, псування інгредієнтів і ін. 2 Документообіг для експорту з косметики в Канаду Багато косметичних засобів вимагають оформлення додаткових дозвільних документів, сертифікації в регіоні доставки, супровідної документації до небезпечного вантажу і тп. Професійна компанія-перевізник завжди заздалегідь повідомить про набір документів, які необхідно оформити до перевезення. Особливо це важливо у випадках перетину державного кордону, коли відбувається митне очищення косметики. Які проблеми можуть виникати при відправленні вантажу? • неякісна упаковка; • неправильне розподіл товар всередині транспортного засобу; • відсутність маркування (вимога до транспортування) або помилки в маркуванні; • відсутність складу продукції; • незаявлена ТМ; • відсутність заявленого обсягу і маси продукції в упаковці; • недотримання температурного режиму; • недотримання режиму фактору безпеки при перевезенні небезпечних вантажів; • заборона на перевезення деякими видами транспорту певних груп косметичних товарів (наприклад: аерозолі не можна перевозити авіатранспортом) і ін. Так само Оксана Березняк підкреслила, що при організації експорту, питання логістики краще доручити логістичному оператору, який вже позитивно себе зарекомендував на ринку. Бажано, щоб компанія, була 3PL-оператором, могла організувати перевезення будь-яким видом транспорту, а також надавала митно-брокерські послуги.

Apply
Thank you!

Our specialist
will contact you soon

Become acquainted
Give feedback


Do not believe the pro-Russian news! The cruel war in Ukraine is being hidden from you! Women and children are being killed by Russia, cities are razed to the ground! Watch news in alternative sources!