Залишити відгук

Соціальна відповідальність

Невід’ємним принципом роботи групи компаній ZAMMLER є соціальна відповідальність перед суспільством та державою, а також – перед нашими співробітниками, клієнтами та партнерами.

Благодійність – вагома складова соціальної політики групи компаній ZAMMLER. Ми підтримуємо та ініціюємо цільові благодійні проекти, спрямовані на:

  • допомогу дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування;
  • оснащення лікарень необхідним обладнанням;
  • допомогу у лікуванні важко хворих дітей;
  • підтримку військових в зоні проведення АТО.

Група компаній ZAMMLER відкрито і прозоро дотримується етичних правил ведення бізнесу, керуючись прийнятим компанією «Кодексом корпоративної етики».

Систему корпоративної соціальної відповідальності інтегровано у всі внутрішні процеси компанії, що дозволяє постійно удосконалювати систему менеджменту якості.

Відповідальність перед персоналом

Одними з найважливіших інвестицій в розвиток і стабільність нашої компанії є інвестиції у власний персонал. Ми розглядаємо людей не як ресурс, а як потенціал. Тому компанія надає гідні умови праці і забезпечує соціальні гарантії. Особлива увага приділяється розвитку співробітників. В компанії діє програма мотивації персоналу, яка включає навчання і розвиток індивідуальних можливостей, удосконалення професійних навичок, проведення корпоративних заходів.
Відповідальність перед суспільством

ZAMMLER активно розвиває співробітництво із провідними навчальними закладами, які готують спеціалістів у сфері логістики. Студенти мають можливість пройти стажування у кожному з підрозділів компанії, отримати практичний досвід і навички майбутньої професії.

Ми ставимо за мету піднімати престиж професії логіста: організовуємо конкурси і надаємо підтримку профільним вишам, освітнім проектам підвищення кваліфікації, сприяємо профорієнтації на спеціальності логістичної сфери випускників загальноосвітніх шкіл.  
X
Дякуємо за Ваш відгук!
ONLINE-Заявка для юридичних осіб
На данний момент форма не працює. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Для зв'язку з нами використовуйте номер телефону +38 (044) 233-62-28 або info@zammler.com.ua.